Klaas infrapuna küttepaneel HS1700G

353.00

Läbipaistvast klaasist ja alumiinium raamiga kütteseade. 

Tänu erilisele läbipaistvale disainile sobivad need paneelid kõikide interjööridega. Saadaval on kolm eri suurust, mis sobivad erinevat tüüpi ruumidesse suurusega 6–22 ruutmeetrit.

Energiasääst

Infrapunakiirtega kütteseadmeid loetakse üheks kõige ökonoomsemaks kütteseadmete tüübiks. Selle energiatarbimine on kuni 30% väiksem kui keskmisel konvektor elektriradiaatoril.

Mugav ja tervislik kütmine

Infrapunapaneelid eraldavad suurel hulgal soojust, mis on sarnane päikesest eralduva energiaga. Õhu kütmise asemel, kütavad infrapuna­ seadmed objekte otse, luues toas sooja ja hubase atmosfääri. Inimene tunneb soojust koheselt ja soojus ei mõju pealetükkivalt. Infrapunakütte­ seadmed hoiavad õhu puhtana ja ei põhjusta õhus tolmuringlust, mis on oluline ka allergikutele.

Töökindlus ja keskkonnasõbralikkus

Infrapunapaneelidel on pikk kasutusiga ja 5-aastane garantii. Seade võib olla töös ööpäev läbi. Küttepaneeli paremaks juhtimiseks on võimalus paigaldada ka lisaseadmena termostaat. Kesk-konnasõbralik kütteseade on hääletu, ei erita aurusid, ei põleta hapnikku, ei tekita elektromagnetvälju ega põhjusta õhus tolmuringlust.

Mudel: HS1700G

Võimsus: 1700w

Mõõtmed: 45x83x2.8cm

IP24

Kaal: 7.3kg

Kütteala: põhiküte 22M2

Paigaldus: mitte madalamale kui 1.8m põrandast

Ühildub igasuguse termostaadiga, mis reguleerib õhutemperatuuri jälgides.

Termostaat ja toitekaabel ei kuulu komplekti! 

×

Like us on Facebook