Infrapunakiirgur SolDo 2000w

166.00

Saadaval järeltellimisel

TOOTE KIRJELDUS

SolDO halogeensoojendid on mõeldud kasutamiseks siseruumides või kuivades välitingimustes. Need infrapunasoojendid tagavad vahetu soojendamise just seal, kus vaja ning seda võimsusvahemikus 1.5 kW kuni 6.0 kW. Tänu laiale võimsusvahemikule sobivad SolDO soojendid mistahes tööstuslikeks ja ettevõtlusalasteks lahendusteks. Neid tooteid on võimalik paigaldada seintele/lakke või kasutada eraldiseisvate üksustena. Seetõttu on tagatud täpne soojusjaotus. SolDO halogeenlampide tööiga on 7000 tundi. Kõik meie tooted on valmistatud alumiiniumist ja roostevabast terasest. Vajadusel on kättesaadaval ka kaitsekatted.
Terrassidel, garaažides, töökodades, tehastes, ladudes, kirikutes, kirikusaalides, pakkimisladudes, stuudiotes, tekstiilivabrikutes, talupidamisel, põllumajandustöödel, töötlustšehhides, vastuvõtualadel, koolides, ülikoolides ja kolledžites, poodides, spordisaalides, loomaaedades ja mujal.

 

TOOTE EELISED
-Energiale tehtavaid kulutusi on võimalik vähendada kuni 70%
-Võimalik on kohtne kütmine.
-Sobiv temperatuur säilitatakse isegi tuulistes ruumides .
-Infrapunasoojendeid on võimalik kasutada erinevates kohtades (nt terrassid, restoranid, töökojad, laoruumid, kirikud, jne.)
-Infrapunasoojendid ei vaja erihooldust.
-Infrapunasoojendeid võib kasutada ka kuivatuslahendustes

 

KASUTUSVÕIMALUSED
-Tööstus-/äriruumid
-Terrassid
-Laoruumid
-Töökojad
-Garaažid
-Hangaarid
-Varjualused
-Farmid
-Kirikud
-Spordi- ja konverentsisaalid
-Pindmine kuivataine
-Ja paljudes muudes kohtades

×

Like us on Facebook