Sale

OC-infrapunakiirgur puldiga (2500w)

199.00 159.00

 OC-seeria vabaõhu infrapunakiirgur

OC-seeriasse kuuluvad võimsad vabaõhu infrapunakiirgurid, mida pakub ainult Sundirect ning mis on mõeldud ainult välistingimustes kasutamiseks. Võrreldes meie SC-seeria hübriidsete kütteseadmetega on need veelgi võimsamad ja pakuvad kontsentreeritumat soojendamist, muutes need tuulise katuseta õueala jaoks täiuslikuks. OC-seerial on IP65 reiting, seega on see vihma ja pritsmete eest kaitstud ja sobib välistingimustes pea igasuguse kasutuse jaoks.

Võrreldes teiste turulolevate vabaõhu kütteseadmetega, mis põhinevad tavaliselt halogeenil või kvartsil, eristab seda seeriat ainulaadne eriti madala valgus- kiirgusega süsinikkiud kütte- element. See tagab seadme pikema tööea ja parema energiatõhususe. OC-seeria seadmed eritavad pikalainelisi infrapunakiiri (300–350 W), luues mitte niivõrd kuumust, kui kerget kuma ja mõnusat soojust. Integreeritud juhtimissüsteem võimaldab kahe võimsustaseme väga lihtsat kaugseadistamist. Saate kaugjuhtimisega väga lihtsalt kütteseadme võimsust reguleerida ja seda ka sisse ja välja lülitada. Valikus on kaks eri võimsusseadistust (50% ja 100%), seega saate seadet vabalt erinevaks kasutuseks kohandada.

Mõõdud  OC2500 77*12*12 cm

Võimsus 2500 W

Paigaldus seinale/statiivile

Soojendatav ala 15—20 m2

Puldist reguleeritav 2 võimsusastet: 1250w ja 2500w.

Kütteelement: ülimadala valguskiirgusega süsinikkiud kütteelement
Peegeldusmaterjal: alumiiniumist peegelduskiht
Pistik: 1,9 m standardne EL-i pistik

Energiatõhusus: kuni 95%
Pinge: 220~240 V, 50 Hz
Kaitse: IP65, kaitstud vihma eest
Toitelüliti: JAH
Võimsusseadistus: 2 taset
Kaugjuhtimine: JAH
Tööiga: korrektse kasutuse korral 6000 töötundi

Garantii: 3 aastat

Sertifikaadid: CE, ROHS

Eriti madala valgus- kiirgusega süsinikkiud kütte- element

Märkus:
Sundirecti OC-seeria infrapunakiirgurid on mõeldud AINULT välistingimustes kasutamiseks, seega ei soovita neid kasutada siseruumides ega muudel viisidel.