Infrapuna kohtküttepaneel SC1800-Plus

350.00

SKU: SC1800 Categories:

SUNDIRECTi kohtkütteseadmete SC-Plus seeria

Uus versioon SC-Plus küttekeha on varustatud juhtmevaba termostaadi vastuvõtjaga. Ühildub juhtmevaba termostaatidega Smart1.0, Smart1.0 Pro ja Smart Plug. 

Stiilne ja innovaatiline Sundirecti kohtküttekehade seeria on loodud just suurte ja kõrgemate ruumide soojendamiseks. Seadmel on kvaliteetne ekstrudeeritud anodeeritud alumiiniumist kere, mille pinnal on infrapuna intensiivistav lisakiht. Tänu sellele ja seadme kvaliteetsele kroom-alumiinium kütteelemendile kiirgub seadmest tugevaid, kaugeleulatuvaid infrapuna laineid. See on turul olevatest üks kõige efektiivsemaid kaug-infrapuna küttekehasid.

 

Kuumem kiirgur, kiirem soojendamine
SC seeria puhul kasutatakse kõrgtemperatuurilist raud-kroom-alumiinium kiirgurit, mille töötades on pinnatemperatuur 300–350 °C. Tänu kõrgemale pinnatempera­tuurile on infrapunakiired tugevamad ja ulatuvad kaugemale(kuni 4m) ning ruum soojeneb kiiremini. Maksimaalse pinnatemperatuuri saavutamiseks kulub vähem kui 5 minutit.

 

Lai kasutusala
Uus kohtküttekehade seeria on ideaalne soojenduslahendus igasuguste ruumide ja kommerts soojendusvajaduste jaoks. Seda saab kasutada kontori vastuvõtu­ala, poodide, hotellide, kirikute, restoranide, baaride, avalike asutuste ja igasuguste kaetud välialade, nagu terrasside, verandade jne, soojendamiseks. SC seeria ei kiirga punaselt, ei vaja hooldust ja on ideaalne valik asendamaks kvarts ja halogeen küttekehasid.

Sundirecti SC-Plus-seeria on SC-seeria ruumikütteseadmete täiustatud versioon. SC-Plus-seeria peamine eelis on juhtimissüsteem. SC-Plus on varustatud sisseehitatud termostaadi vastuvõtjaga kütteseadme tagaküljel ja seda saab juhtmevabalt juhtida Sundirecti nutikate termostaatidega, sealhulgas Smart1.0, Smart1.0Pro ja SmartPlug. SC-Plus mudelite ümbersõidufunktsioon võimaldab neid hõlpsasti ühendada mis tahes nutika küttejuhtimissüsteemiga.

SC-Plus on lame pind, mis pakub lihtsamat ja moodsamat disaini. Selle kõrge temperatuuriga rauakroom-alumiinium emitter töötab pinnatemperatuuril 300-350°C. Selle infrapunakiired võivad ulatuda kuni 4 m kaugusele.

TEHNILISED OMADUSED
Mudel: SC1800-Plus
Võimsus: 1800w
Mõõdud: 125x15x7cm, Kaal: 7kg
Paigaldus: Sein/lagi, nurk suunatav
Soojendatav ala: 8-12m2
Kütteelement: raud-kroom-alumiinium sulam kütteelement
Pinnatemperatuur: 300–350 °C
Energiaefektiivsus: kuni 95%
Pinge: 220–240 V, 50 Hz
Kaitse: IP44
Sertifikaadid: CE, ROHS

Termostaat ei kuulu komplekti!

Garantii: 3a.

×

Like us on Facebook