Infrapuna kohtküttepaneel SC2400-Plus

309.00

Saadaval järeltellimisel

SKU: SC2400 Categories:

SUNDIRECTi kohtkütteseadmete SC-Plus seeria

Uus versioon SC-Plus küttekeha on varustatud juhtmevaba termostaadi vastuvõtjaga. Ühildub juhtmevaba termostaatidega Smart1.0, Smart1.0 Pro ja Smart Plug. 

Stiilne ja innovaatiline Sundirecti kohtküttekehade seeria on loodud just suurte ja kõrgemate ruumide soojendamiseks. Seadmel on kvaliteetne ekstrudeeritud anodeeritud alumiiniumist kere, mille pinnal on infrapuna intensiivistav lisakiht. Tänu sellele ja seadme kvaliteetsele kroom-alumiinium kütteelemendile kiirgub seadmest tugevaid, kaugeleulatuvaid infrapuna laineid. See on turul olevatest üks kõige efektiivsemaid kaug-infrapuna küttekehasid.

 

Kuumem kiirgur, kiirem soojendamine
SC seeria puhul kasutatakse kõrgtemperatuurilist raud-kroom-alumiinium kiirgurit, mille töötades on pinnatemperatuur 300–350 °C. Tänu kõrgemale pinnatempera­tuurile on infrapunakiired tugevamad ja ulatuvad kaugemale(kuni 4m) ning ruum soojeneb kiiremini. Maksimaalse pinnatemperatuuri saavutamiseks kulub vähem kui 5 minutit.

 

Lai kasutusala
Uus kohtküttekehade seeria on ideaalne soojenduslahendus igasuguste ruumide ja kommerts soojendusvajaduste jaoks. Seda saab kasutada kontori vastuvõtu­ala, poodide, hotellide, kirikute, restoranide, baaride, avalike asutuste ja igasuguste kaetud välialade, nagu terrasside, verandade jne, soojendamiseks. SC seeria ei kiirga punaselt, ei vaja hooldust ja on ideaalne valik asendamaks kvarts ja halogeen küttekehasid.

 

TEHNILISED ANDMED
Mudel: SC2400
Võimsus: 2400w
Mõõdud: 155x15x7 cm, Kaal:9kg
Paigaldus: Sein/lagi, nurk suunatav
Soojendatav ala: 13-18m2
Kütteelement: raud-kroom-alumiinium sulam kütteelement
Isolatsioonimaterjal: klaaskiud
Peegeldusmaterjal: teras peegelduskiht
Ülekuumenemiskaitse sensor: 1 tk
Pinnatemperatuur: 300–350 °C
Energiaefektiivsus: kuni 95%
Pinge: 220–240 V, 50 Hz
Kaitse: IPX4
Sertifikaadid: CE, ROHS

 

Märkus
SC seeria ei ole regulatsioonide tõttu pistikuga varustatud. Veenduge, et olemasoleva juhtmestikuga ühendades kasutatakse õige markeeringuga kaablit. Pidage meeles, et ohutusregulatsioonide tõttu on keelatud kasutada mitmetraadilise soonega kaablit, mis on mõeldud püsiühenduste jaoks (välja arvatud viimase ühenduse puhul kaabli väljundi ja fikseeritud seadmete vahel). Kütteseade on mõeldud kasutamiseks minimaalse õhuliikumisega välialadel. Kui seadet kasutakse tugeva tuulega aladel, võib selle soojendusvõimsus kahaneda. Selle probleemi lahendamiseks soovitame seadme paigaldada nende objektide lähedusse, mida soovite soojendada, et seade saaks efektiivsemalt töötada. Kaitske seadet vihma eest, see talub ainult veepritsmeid.

×

Like us on Facebook