Hübriid-PRO infrapuna küttepaneel

WiFi hübriid-infrapunakütteseade – Hybrid-Pro
Hybrid-Pro seeria on hübriiddisainiga infrapunapaneelkütteseade, milles on kombineeritud infrapunaküte ja konvektsioonküte, mis tagab nii kiirema ruumi soojenemisaja. Meie uuenduslik konvektsioonivõimendus paneeli sees võimaldab Sundirecti infrapunal umbes 35% kõrgemat konvektsioonikiirust võrreldes tavaliste hübriid-infrapunakütteseadmetega turul.

MudelVõimsusSuurusKaalPaigaldusKütteala
Hybrid500-Pro500W60*60cm7.6kgjalgadel/seinale5-10m²
Hybrid1000-Pro1000W60*120cm14.8kgjalgadel/seinale10-20m²

249309

Hybrid-Pro-l on paneeli tagaküljel sisseehitatud Wifi juhtpult, mis võimaldab kastil käsitsi temperatuuri seadistada, samas kui rakendusega “Sundirect Smart” saate oma Sundirecti infrapunasoojendit nutikamalt juhtida. Näiteks paneeli kaugjuhtimisega sisse/välja lülitamine, taimeri ja 7 päeva programmi seadistamine ja nii edasi. Lisaks on Hybrid-Pro küttepaneel ka Amazon Alexa või Google Home’i kaudu hääljuhitav. Hybrid-Pro mudel on mõeldud nii seinale kui ka kaasaskantavaks alumiiniumist alusjalgade ja komplektis oleva kaugjuhtimispuldiga.

Sundirect pakub küttesüsteemile 5-aastast ja juhtseadmele 2-aastast garantiid.

Funktsioonid

Hübriidne infrapuna disain: infrapuna küte(65%) + konvektsioonküte(35%)
Täiendav konvektsiooni võimendus
Kiirem soojenemine
Hääljuhitavad Alexa ja Google Home
Wifi juhtimine APP kaudu
Grupi juhtimine APP kaudu

Sisseehitatud WiFi juhtimissüsteem

Sundirect Hybrid-Pro infrapuna küttepaneelil on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaat, mis suhtleb Sundirct Smart Appiga. Koos rakendusega on see täielikult kooskõlas ELi ErP määrusega (ökodisaini direktiiv). Lihtsalt laadige rakendus alla Appstore’ist või Playstore’ist.

Võimsus

500, 1000

Sarnased tooted