Infrapuna küttelahendused

Klaasiga infrapuna küttepaneelid GD-Plus

Funktsioonid

  • Kvaliteetne klaasist küttekeha
  • Valge või must värv
  • Easy-Fit kronstein seinale kinnitamiseks
  • Sisseehitatud termostaadi vastuvõtja
  • Juhtmevabalt juhitav Sundirecti nutika termostaadiga
  • Paigaldus: GD-Plus paneele paigaldatakse nii tavaradika kõrgusele kui seina keskele, vertikaalselt või horisontaalselt.
Paneeli nimetusVõimsusSuurusKaalPaigaldusVärvidKütteala
GD400-Plus400W66*66cm12.4Kgseinalemust/valge4-8m²
GD600-Plus600W60*100cm16.4Kgseinalemust/valge6-12m²
GD800-Plus800W60*120cm20Kgseinalemust/valge8-16m²

249365

Kuumakse al. 13 / 24 kuud
- Vaata lisatingimusi

Sundirect GD-Plus seeria on valmistatud kvaliteetsest ohutust keraamilisest klaasist, mis ühendab keeruka disaini optimaalse kuumutusvõimega. Keraamilise klaasi olemus võimaldab tavalise turvaklaasiga võrreldes rohkem infrapunakiiri läbida. See on saadaval musta ja valge värvina.

Sellel klaasist infrapunaküttepaneelil on ränitraadist kütteelement, mille kuumakindlus on kuni 200°C, mis suurendab vastupidavust. Kütteelement on väga isoleeritud, mistõttu on see väga ohutu. GD-seeria klaasist infrapunapaneelkütteseade on isoleeritud kahe kihiga kõrge temperatuuriga klaaskiuga, et tagada minimaalne soojuskadu tagaküljele. Poleeritud terasest reflektor optimeerib küttejõudlust, peegeldades infrapunakiired ette.

GD-Plus seeriaga on kaasas meie Easy-Fit paigalduslahendus, mis tagab lihtsa ja turvalise paigaldamise.

Sellel infrapunaklaasist küttekehal on IP44 kaitseklass, mistõttu sobib see kasutamiseks vannitubades. Koos meie käterätikuivatitega TR001 (saadaval kroomitud ja musta pulbervärviga) saab seda klaasist infrapunaküttepaneeli soovi korral kasutada käterätikuivatina.

Meie sisseehitatud termostaadi vastuvõtjaga saab seda juhtmevabalt juhtida meie nutikate küttejuhtimissüsteemide abil. Teie paneeli kasutamiseks on kolm võimalust (müüakse eraldi). Valige akutoitega kontrolleri (Smart2.0), võrgu/USB-toitega kontrolleri (Smart2.0Pro) või pistiktermostaadi (SmartPlug) vahel. Nii Smart2.0Pro kui ka Smartplug on juhitavad APP ja Alexa kaudu. Täpsemat teavet meie nutika termostaadi kohta leiate tarvikute jaotisest.

Värv

Must, Valge

Võimsus

400, 600, 800

Sarnased tooted