Juuni -ja Juulikuus palume ette helistada kui soovite meid külastada!

HeaSoojus gaasikamin

820

Kuumakse al. 27 / 60 kuud
- Vaata lisatingimusi

Saadaval järeltellimisel

Võimsus (kW) 8.2
Küttevõimsuse vahemik (kW) 4.9 – 8.2
Material Teras; klaas
Kütuse tüüp propaan-butaan
  • Kaal (kg)43.9
  • Laius (cm)41.5
  • Kõrgus (cm)142.9
  • Sügavus (cm)41.5

Kas soovite oma lemmikkohti – aeda, terrassi või rõdu kiiresti muuta, et need omandaksid originaalse ja omanäolise iseloomu? Panusta PATIO gaasiküttekehale! See pole mitte ainult ainulaadne kaunistus, vaid ka soojusallikas, mis võib luua ainulaadse atmosfääri!

UNIKAALNE

Spetsiaalselt kõige nõudlikumatele klientidele oleme loonud ainulaadse aiavalgusti. PATIO tõmbab tähelepanu minimalismi ja erakordse tähelepanuga igale detailile ning kaunis tulenägemus rõõmustab kõiki. Korpuse alumine osa on viimistletud pulbervärvitud paneelidega ja kogu asi ületab kõik diagrammid. Kogu asi läheb kindlasti üle piiri.

PATIO muudab teie aia, terrassi või rõdu ainulaadseks. Kõik, kes teid külastavad, võluvad PATIO ilust ja soojusest! Teie armastatud kohad muutuvad teile kadedaks!

KASUTUSMUGAVUS

Tuli sekundiga? PATIO’s on see võimalik! Üks klõps on piisav, et nautida soojust ja vaadet tulele. Oluline on see, et leeki saate igal ajal reguleerida ja kustutada.

PATIO on praktiliselt hooldusvaba – tuleb vaid see soovitud asukohta sättida. Seadmel on reguleeritavad jalad kerise mugavaks loodimiseks. Võid unustada ka akende puhastamise – tuli neid ei suitseta, nii et naudid alati katkematut tulenägemist.

ÖKOLOOGILINE JA SÄÄSTEV

Keskendume ökoloogiale! Ostes meie küttekeha, hoolite looduskeskkonnast. Te ei aita kaasa sudu tekkele. Seade põletab puhast kütust – silindrist saadavat gaasi (propaan-butaan või puhas propaan).

Hoolitseme ka teie raha eest. PATIO on äärmiselt ökonoomne – see võib töötada täisvõimsusel, pidevalt kuni & nbsp; 30 tundi.

100% OHUTU

Usaldage meid, nagu rohkem kui 1 000 000 kasutajat üle maailma! Panusta end tõestanud tootjale, kellel on üle 20-aastane kogemus. Ärge laske end eksitada tundmatutest ettevõtetest…

Uuenduslikud lahendused ja range kvaliteedikontroll tähendavad, et koos PATIOga anname teile selle, mis on elus kõige olulisem – rahu ja turvalisuse. Kallutusklapp, termopaari andur või spetsiaalselt loodud kontroller tagavad tõrgeteta töö. Sa omakorda ei muretse millegi pärast…

Gaasiballoon ei sisaldu hinnas!

Sarnased tooted