Juuni -ja Juulikuus palume ette helistada kui soovite meid külastada!

Infrapuna küttepaneel IC-Plus MUST tahvel (lakke/seinale)

IC900-Plus-Black on juhtmevabalt juhitav infrapuna tahvel küttepaneel. Sellel raamita paneelsoojendil on spetsiaalne must pinnakate, mis võimaldab sellele kriidiga kirjutada. Saate seda kergesti puhastada märja lapiga. Meie tahvelküttekeha on suurepärane disainvalik köögis või kontoris kasutamiseks, ühendades hubase soojuse funktsionaalsusega.

388

Kuumakse al. 16 / 36 kuud
- Vaata lisatingimusi

Sundirect IC-Plus seerial on paneeli tagaküljel sisseehitatud termostaadi vastuvõtja, mis suhtleb meie nutikate küttejuhtimissüsteemidega – Smart1.0/ Smart1.0 Pro/ SmartPlug. Kombinatsioonina vastab see täielikult EL-i ErP määrusele (Eco Design direktiiv). Pakume oma vastuvõtjal ka möödaviigurežiimi, mis võimaldab teil võimaluse korral ühendada oma haldussüsteemidega.

Sellel raamita küttepaneelil on kaasas meie Easy-Fit paigalduslahendus, mis tagab lihtsa ja turvalise paigaldamise seintele ja lakke, kasutades selle ainulaadset kronsteini. Paneeli seinale või lakke kinnitamiseks ei ole vaja lisatarvikuid. Varustatud sisseehitatud termostaadi vastuvõtjaga, saab suhelda nutikate küttejuhtimissüsteemidega. Enam pole vaja kasti või pistikvastuvõtjat, mis tagab puhtama ja atraktiivsema välimuse.

Spetsiaalne paneeli disain tagab ühtlase soojusjaotuse kogu paneeli pinnal kuni servadeni. See teeb sellest ühe tõhusaima raamita infrapuna küttepaneeli turul. Sellel infrapuna küttepaneelil on ränitraadist kütteelement, mille kuumakindlus on kuni 200°C, mis suurendab vastupidavust.

Kütteelement on väga isoleeritud, mistõttu on see väga ohutu. IC-seeria infrapunaküttepaneel on isoleeritud kolme kihiga kõrge temperatuuriga klaaskiust, et tagada minimaalne soojuskadu tagaküljele. Poleeritud terasest reflektor optimeerib küttejõudlust, peegeldades infrapunakiired ainult ettepoole. Selle infrapunasoojendi kihid on maksimaalse ohutuse tagamiseks ühendatud neetidega. IC-Plus seerial on kaitseklass IP44 ja see sobib kasutamiseks niisketes ruumides.

Kõik juhtseadmed on kaetud 2-aastase ja paneelid 5-aastase garantiiga.

Funktsioonid

  • Premium raamita disain
  • Pulbervärvitud teraspind
  • Easy-Fit paigalduslahendus
  • Sisseehitatud termostaadi vastuvõtja
  • CE/GS/SAA/ErP/RED sertifikaat
  • Sisseehitatud termostaadi vastuvõtja

infrakyte

 

Toote omadused

Sisseehitatud vastuvõtja juhtmevaba termostaadile!
– Tootekood: IC900-Plus-black
– Mõõdud: 68×123 cm
– Võimsus: 900W;
– Garantii: 5a.
– Ülekuumenemise kaitse: Jah
– Kaal: 18kg
IP: 44
– Kaabli pikkus: 1.6m
– Paigaldamine: seinale/lakke-laekinnitus kaasas!
– Ühe puldiga on võimalik ka mitut paneeli korraga juhtida kui nad asuvad ühes ruumis.

Kütteala: 9-18m2 

SunDirectEE logo transp1

 

Sarnased tooted